Prowadzenie fanpage firmy na FB i Instagramie

Agencja Social Media Warszawa

Prowadzenie fanpage firmy na FB i Instagramie

Agencja Social Media Warszawa

Prowadzenie konta na facebooku

Na pewno już wiesz, jak ważna jest promocja firmy w internecie. Co więcej, czasy posiadania wyłącznie strony internetowej bezpowrotnie minęły. Obecnie liczą się social media, a konkretnie profile atrakcyjne jakościowo. Gubisz się w świecie social mediów? Prowadzenie fanpage na facebooku to dla Ciebie czarna magia? Zobacz, jak zaistnieć w mediach społecznościowych i osiągnąć zakładane cele. Przekonaj się, że firma na facebooku to w dzisiejszych czasach wręcz obowiązek!

Internet ma wielką moc. To miejsce, w którym potencjalni klienci niemalże zawsze szukają informacji odnośnie określonych usług, produktów czy sklepów. Mając własną firmę musisz o tym pamiętać. Najwyższy czas porzucić drętwe ogłoszenia w gazetach czy ulotkach, na które niestety większość osób nie zwraca już uwagi. Do gry weszły dawno social media. To w nich zdobywasz nowych klientów, kreujesz swój wizerunek i budujesz wokół swojej marki społeczność.

Prowadzenie Fanpage na Facebooku

Prowadzimy firmowe profile na największych portalach społecznościowych

Prowadzenie Instagrama

Z instagrama korzysta już 6 000 000  Polaków.

Reklama na FB i Instagramie

Reklama na Facebooku to obecnie w 2019 najpotężniejsze narzędzie dla marketerów. 

Obsługa social media jest z pozoru łatwa,  ale jak już pewnie wiesz, nie ma człowieka będącego mistrzem copywritingu, grafiki, facebookowych algorytmów czy tworzenia skutecznych reklam i analityki internetowej jednocześnie. Tych wszystkich fachowców, którzy pracują nad twoim fanpagem, zyskujesz przy współpracy z naszą agencja reklamowa facebook.

 

Pamiętaj, że zawsze liczy się pierwsze wrażenie. Potencjalny odbiorca Twoich produktów czy usług znalazł Cię na facebooku? Jeśli zamiast ciekawego profilu dostrzeże nudny i marny jakościowo content, może na dobre się zrazić.

Obsługa Facebooka

Sama obsługa facebooka to nie sztuka. Składa się na nią opanowanie kliku funkcji, wyrobienie paru nawyków czy podążanie za nowościami. O wiele trudniejsze jest jednak stworzenie dobrego jakościowo fanpage, który na długo zapadnie potencjalnym klientom w pamięci! Na pierwszy rzut oka, analizując fanpage firmy, dostrzegasz jedynie wrzucane przez niego posty. Za tym działaniem stoi jednak szereg czynności i korzystanie ze specjalnych, facebookowych narzędzi dla biznesu. Mowa tutaj m.in. o menadżerze reklam czy menadżerze firmy. To tam znajdziesz opcje analityki internetowej, tworzenia reklam, dopasowywania grup odbiorców czy zbierania danych z facebook pixel.

Niezmiernie istotny jest także przekaz wizualny. Nic tak nie przyciąga uwagi potencjalnych klientów, jak profesjonalna grafika. Pozytywne pierwsze wrażenie oznacza „pierwsze koty za płoty” i szansę na zdobycie zadowolonego klienta! Zdjęcie profilowe, grafika w tle czy posty na fb, które są oryginalne i ciekawe – to wszystko niejako elementy Twojej identyfikacji wizualnej, na które musisz zwrócić uwagę! Niech Twój fanpage będzie spójny. Kolorystyka, rodzaj grafiki czy prezentacja usług – koniecznie zwróć na to uwagę. Prowadzenie social media jako niewyróżniającego się profilu nie jest trudne. Każdy potrafi bowiem wrzucić „coś” na facebookową tablicę. Co innego jednak, jeśli chcesz prowadzić profesjonalny fanpage marki. To jest trudne, a sukces marki w internecie jest efektem czasochłonnej pracy wielu osób! Sztuką jest zbudowanie mocnej, wyróżniającej się marki i nieustanne zaskakiwanie klientów, zarówno poprzez prowadzenie instagrama czy profilu na fb!

Prowadzenie fanpage facebook musi mieć cel. Jest nim oczywiście budowanie zaangażowanej społeczności i wzbudzanie zaufania potencjalnych klientów. Działania w social mediach to szereg przemyślanych kroków. Posiadając Facebook konto firmowe, efekt przypadkowych postów jest jedynie złudzeniem. Na profesjonalnie prowadzonych fanpage nie ma miejsca na przypadki. Liczy się budowanie zaangażowanej społeczności, a co za tym idzie – ulepszanie wizerunku marki oraz budowanie jej rozpoznawalności na rynku. Szybkie, nieprzemyślane wpisy, nieregularnie publikowane zdjęcia czy informacje o firmie uzupełniane z doskoku. To praktyki, które zamiast pomagać Twojej firmie, mogą odstraszać potencjalnych klientów. Dlaczego? Obecnie klienci zwracają ogromną uwagę na kwestie wizualną i jakość treści, którymi są otaczani. Często ma to związek z nadmiarem marnych jakościowo wiadomości. Zadbaj o to, by prowadzenie fanpage facebook przynosiło korzyści zarówno Tobie, jak i społeczności, jaką wokół niego zgromadzisz!

Facebook konto firmowe

 

Facebookowa tablica zapełniona nic nie wnoszącymi wpisami bądź stare, dawno nieaktualne już dane – tego unikaj! W zamian wyjdź do potencjalnych klientów z ciekawym contentem. Prowadzenie social media trzeba zacząć od budowania pozycji eksperta w Twojej branży.

  • Twórz ciekawe posty,
  • udostępniaj interesujące materiały
  • bądź kopalnią wiedzy oraz inspiracji dla potencjalnych klientów

Buduj zaangażowanie poprzez zadawanie pytań, organizowanie konkursów czy zwyczajną prośbę o ocenę Twoich produktów bądź usług. Niech Twoja facebookowa tablica żyje i nie będzie wyłącznie miejscem informowania o cenach czy godzinach otwarcia w Twojej firmie!

Zwiększamy sprzedaż 

Jak już wiesz, prowadzenie fanpage ma mieć określone cele. Wśród nich jest zwiększanie sprzedaży  Twoich produktów bądź usług. Firma na facebooku musi istnieć, by przyciągać nowych klientów! Pamiętaj, że Twoja konkurencja nie śpi, a social media to świetny kanał do zdobywania klientów! Aby działać regularnie, staraj się monitorować swoje cele. Oczywiście najpierw niezbędne będzie ich wyznaczenie, co po weryfikacji trendów w social mediach nie powinno sprawiać problemu. Niech prowadzenie strony na facebooku ma wpływ na ruch w Twoim sklepie internetowym. Wykorzystaj to i monitoruj ruch z facebooka przy użyciu fb pixel oraz twórz reklamy remarketingowe. Zwiększaj sprzedaż. Twórz promocje dla fanów. Przyciągaj użytkowników facebooka ciekawym contentem i pożegnaj się z niewyróżniającą się niczym facebookową tablicą!

Pytania i odpowiedzi

Czy zobowiązuje mnie umowa ?

Klient może zrezygnować w każdej chwili ze względu na elastyczną umowę na czas nieokreślony.

 

Czy potrzebuje budżetu na reklamy ?

Instagram i Facebook to platformy darmowe. Dla profili biznesowych w celu dotarcia do szerszego grona odbiorców zalecany jest nawet minimalny budżet, lecz nie jest on obowiązkowy.

 

Czy zatwierdzam posty przed dodaniem ?

Istnieje możliwość zatwierdzania postów przed publikacją za pomocą dodatkowej aplikacji na telefonie.

Po co zatrudniać agencję skoro mogę zatrudnić jedną osobę na to stanowisko ?

Korzyści płynące ze współpracy z agencją jest wiele. Po pierwsze można w każdej chwili zrezygnować. W przypadku pracownika na UOP nie jest to już takie oczywiste. Wyposażenie stanowiska kosztuje. Licencje na programy graficzne, analityczne oraz automatyzujące działania to dodatkowy miesięczny koszt. W przypadku choroby bądź wakacji wstrzymanie komunikacji z klientem na platformach społecznościowych to szansa dla konkurencji. Jedna osoba nie zastąpi zespołu ekspertów, który pracuje codziennie nad twoimi profilami.

Czy odpowiadacie na wiadomości naszych klientów ?

Tak prowadzimy komunikacje dla prowadzonych przez nas profili.

Nie masz kompletnie doświadczenia w social mediach, a prowadzenie profilu na facebooku to dla Ciebie czarna magia? Nie należysz do pokolenia facebooka? Nie szkodzi. Prowadząc własną firmę musisz istnieć w social mediach, ale nie musisz robić tego samodzielnie. Doskonale zrobi to za Ciebie agencja. Facebook prowadzony profesjonalnie jest cenny, dlatego nie warto ryzykować w tej kwestii.

Powierz profesjonalistom prowadzenie facebooka. Cena tego typu działań wcale nie jest wysoka! Jako fani social mediów i wszystkiego, co z nimi związane, z chęcią wyręczymy Cię w kwestii prowadzenia firmowego facebooka.

Najnowsze algorytmy, zmiany w regulaminie, wpisy angażujące społeczność czy wiralowe treści, dzięki którym zdobędziesz wielu fanów – to aspekty, które nie mają dla nas tajemnic!

Pozwól sobie na profesjonalizm, twoja firma zasługuje na profesjonalistów. Oszczędź czas i podążaj za najnowszymi trendami w social mediach.

Obsługa fanpage Twojej firmy będzie dla nas przyjemnością. Współpracę wycenimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszelkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!

Współpracujmy razem !

Każdy firma jest inna. Każda firma potrzebuje innych rozwiązań. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.