O nas

Instastory.pl – z pasji do instagrama !

Instagram to nasza pasja. Skoro tutaj jesteś na pewno wiesz, że stał się on nie tylko miejscem codziennych selfie, ale i solidną platformą społecznościową i sprzedażową. Pomożemy Ci wybić się  i zbudować zaangażowaną społeczność. Trafimy do kolejnych użytkowników, polepszymy Twoje zasięgi i zwiększymy liczbę serduszek pod każdym zdjęciem. Dzięki temu spełnisz swoje marzenia i porzucisz nudną, biurową pracę na rzecz bycia influencerem. Rób to, co kochasz, a nam pozwól profesjonalnie zająć się Twoim instagramowym kontem.

Obsługujemy także profile firmowe. Prowadzimy firmowe konta, indywidualnie ustalając szczegóły każdej współpracy. Pasjonuje nas nie tylko Instagram, ale i jego możliwości. Uparcie śledzimy wszelkie nowości tej platformy i rozgryzamy działania algorytmów, dumnie odkrywając nowe rozwiązania.

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Pozwól nam zająć się Twoim profilem, wypromować go i pomóc Ci zdobyć popularność, czy poszerzyć grono potencjalnych klientów. Nie trać czasu na wrzucanie postów „z doskoku”. Podejdź do zarabiania na pasji profesjonalnie i przekonaj się, że jesteśmy naprawdę dobrzy w rozkręcaniu Insta!