Odbierz darmowe obserwacje Instagram

Zgarnij 151 followersów na instagramie praktycznie za darmo!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na pierwsze zamówienie w naszym sklepie na obserwujących!

Aby skorzystać z oferty użyj kod rabatowy : free

  1. Wjedz na https://instastory.pl/produkt/instagram-followers/
  2. Wybierz ilość followersów 151 zaznacz dodatkowe opcje, dodaj link do swojego profilu, kliknij kup teraz
  3. Dodaj kod rabatowy : free , wypełnij swoje dane i dokończ zamówienie !

W ten sposób zyskasz aż 151 followersów prawie za darmo. Pamiętaj jednak, aby uzyskać followersów twoje konto musi być publiczne, oraz musisz wkleić swój link do profilu.

Rabat uzyskasz tylko raz na jeden profil na instagramie dla ilości 151 followersów.

jak usunąć konto na instagramie

Czy darmowe followersy mogą spowodować zablokowanie mojego konta?

Bezpieczeństwo uczyniliśmy naszym priorytetem numer jeden, nasz system przeszedł rygorystyczne testy, aby upewnić się, że jest w 100% bezpieczny przed udostępnieniem go publicznie. Gwarantujemy, że Twoje konto na Instagramie pozostanie bezpieczne i nie zostanie zbanowane podczas korzystania z naszego serwisu. Wysyłamy obserwujących od kilku lat i żaden z naszych klientów nie został zbanowany.

Mam wiecej pytan gdzie moge je zadac ?

Jeśli masz więcej pytań, nie martw się, mamy przyjazny zespół wsparcia, który jest gotowy odpowiedzieć na wszystko, co im rzucisz, po prostu przejdź do naszej strony kontaktowej i wypełnij dostarczony formularz. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, ale czasami może to potrwać dłużej, więc prosimy o cierpliwość.

Podsuwamy jeszcze kilka sposobów na zdobycie Free Followers na Instagramie

To, że po prostu dodamy Ci obserwujących na Instagramie, nie jest jedynym sposobem, w jaki możemy pomóc, niektórzy ludzie lubią zdobywać własnych obserwujących, ponieważ czują, że na coś pracowali. Uważamy, że o wiele łatwiej jest po prostu wpisać swoją nazwę użytkownika i otrzymać 10 000 followersow, ale każdy z nich jest właścicielem. Poniżej wymienimy kilka sposobów, jak zdobyć obserwujących na Instagramie, jak naturalnie zdobyć obserwujących na Instagramie

 

Publikuj obrazy wysokiej jakości i zyskaj 100 darmowych followersów

Pierwszym krokiem do utrzymania darmowych obserwujących na Instagramie jest upewnienie się, że zawsze publikujesz obrazy wysokiej jakości. Jak wszyscy wiemy, Instagram to przede wszystkim wizualizacje. To naprawdę dotyczy prawie wszystkich mediów społecznościowych na całym świecie. Zawsze chcesz mieć pewność, że Twoje obrazy są wysokiej jakości i nie są ziarniste. Ponieważ Instagram to głównie media społecznościowe oparte na obrazach, upewnij się, że skupiasz się na uzyskaniu zdjęć w najwyższej możliwej jakości. Gdy opublikujesz te wysokiej jakości obrazy, ludzie zobaczą i docenią pracę, którą włożyłeś, aby Twój kanał wyglądał niesamowicie.

Utwórz społeczność

Ludzie lubią czuć się częścią czegoś. Możesz to osiągnąć, tworząc swego rodzaju społeczność na swoim Instagramie. Posiadanie odpowiednio zarządzanej grupy obserwujących na Instagramie pozwoli Ci zbudować lojalne plemię obserwujących. Posiadanie lojalnych obserwatorów przyda się o wiele bardziej niż myślisz. Będą bardziej niż chętni do pomocy, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebować. Posiadanie efektywnej społeczności stylistycznej powinno również skutkować bardziej zaangażowanym kontem. Dzieje się tak dlatego, że zachęca się do udostępniania i oznaczania innych członków społeczności.

Upewnij się, że zwracasz uwagę na rodzaj treści, które lubią Twoi obserwatorzy. Nie wystarczy publikować wysokiej jakości obrazy. Chcesz mieć pewność, że publikujesz rzeczy, które Twoi obserwatorzy rzeczywiście chcą zobaczyć. Dzięki temu pomaga poznać docelową grupę demograficzną. Jeśli masz to na uwadze, musisz zacząć zastanawiać się, jaki rodzaj treści rezonuje z nimi. Czy Twoi obserwatorzy wolą posty wideo, czy tylko obrazy? Żadne dwie widownie nie będą dokładnie takie same. To, co działa dla jednej publiczności, może nie działać dla innej.