fbpx

Instagram Followers Polska

Instagram Followers – Czyli kupywanie obserwujących w 2020. Najlepsza Oferta na Rynku.

 

Natychmiastowa Realizacja, Bezpieczna transakcja, Wysokiej jakości obserwujący.

Kup Obserwujących instagram followers już od 5,99 !

Jeśli masz profil na Instagramie i traktujesz go jako swego rodzaju pracę, dobrze wiesz, jak dużo czasu pochłania dobre prowadzenie profilu. Popularne zdjęcia, niebanalne kadry, dobre zasięgi i utrzymywanie kontaktu z followersami – to tylko niektóre z zadań, jakie stoją przed chcącym się wybić na Insta influencerem. Zależy Ci na Instagram Followers? Chcesz zwiększyć zasięgi swojego profilu i być bardziej atrakcyjnym dla reklamodawców? Zobacz, co warto wiedzieć o obserwacjach na Instagramie i jak to robić, by w praktyce spopularyzować swój profil!

Wsparcie W Pozyskiwaniu Realnych obserwujących

Jeżeli masz stagnacje na koncie a twoja liczba followersów nie rośnie sprawdz nasze pakiety promocji na instagramie już od 59,99 zł. 

Instagram Followers – o co chodzi?

 

Masz profil na Insta od dłuższego czasu? Na pewno zauważyłeś, że moda na komentarze typu „obs za obs?” się skończyła. Co więcej, z mody wyszły także hasztagi nawołujące do wzajemnego obserwowania swoich profili. Wątek szybkiego zdobywania nowych fanów przeszedł na inny level. O co chodzi?

Instagram Followers to obecnie bardzo popularny sposób na zdobywanie nowych fanów i klientów. Zanim jednak ulegniesz modzie, warto zapoznać się z najważniejszymi zasadami w tej kwestii. W branży znajdziesz sporo propozycji zdobywania sztucznych obserwatorów. Szybkie Instagram Followers to często bowiem nic innego, jak kupione konta, stworzone wyłącznie w celu nabijania statystyk na instagramowych profilach. W internecie bez problemu kupisz pakiet fanów przeznaczony na najpopularniejsze serwisy społecznościowe. Nie o to jednak tu chodzi, co warto wiedzieć już na początku przygody z rozkręcaniem instagramowego profilu.

Modzie na szybkich i przypadkowych obserwatorów ulegają zazwyczaj Ci, którzy chcą w szybki sposób zdobyć popularność na Insta i przyciągnąć, właściwie bez własnego wkładu, potencjalnych reklamodawców. Czasy, w których obserwatorów kupowało się w serwisach aukcyjnych bądz na innych stronach powoli odchodzą do lamusa. Obecnie pozyskiwaniem realnych followersów zajmują się agencje reklamowe, zapewniając klientom profesjonalne podejście do rozkręcania kont na Instagramie.

Sztuczni fani na Instagramie – czy to ma sens?

 

O ile nowy użytkownik Instagrama może zachwycić się propozycją szybkiego zdobycia nawet paru tysięcy obserwatorów, tak doświadczony influencer zdaje sobie sprawę, że nie tędy droga. Czy zdobywanie sztucznych fanów ma sens? Jeśli zależy Ci na zaangażowanej społeczności i fanach, których interesuje to, co pokazujesz w sieci, NIE.

Kupowanie sztucznych obserwatorów, generowanych przez pracowników danej firmy w zamian za „atrakcyjną” cenę, nie przynosi na dłuższą metę dobrych skutków. Twój profil ma dużo obserwatorów, ale są to w większości tzw. „fake” konta czy profile, których właścicieli zupełnie nie interesuje Twój content a pochodzenie fake profili jest z krajów trzeciego świata. Co to oznacza w praktyce?

  • Brak zasięgów
  • Brak zaangażowanej społeczności
  • Złe wrażenie na potencjalnych reklamodawcach
  • Wstyd przed znajomymi

Chłonąc newsy ze świata social mediów na pewno słyszałeś także o przypadkach, w których w zamian za kupno obserwatorów na Insta właściciel profilu otrzymywał zupełnie sztucznych followersów, którzy mieli postać m.in. pustych, dopiero co założonych kont z krajów trzeciego świata. Takie działania od razu rzucają się w oczy potencjalnym reklamodawcą oraz tym, którzy przeanalizują Twój profil pod kątem wiarygodności.

 Kusi Cię opcja kupna fanów i szybkiego zdobycia dużej liczby followersów? Inne strony zapewniają Cię, że zdobyci fani będą dopasowani do Twojego profilu? Jeśli chcesz być profesjonalnym, wiarygodnym influencerem, uważaj na tego typu propozycje. Musisz zdawać sobie sprawę, że agencje reklamowe, które szukają influencerów do kampanii reklamowych, dokładnie sprawdzają profile chętnych kandydatów.

Tutaj nie liczą się tylko cyfry. Podczas analizy konta danego Instagramera bardzo szybko można stwierdzić, czy korzysta z płatnego zdobywania fanów. Świadczą o tym m.in. followersi zza granicy, zupełnie niezwiązani z Twoim contentem, szybki przypływ obserwatorów w krótkim czasie, pomimo braku aktywności z Twojej strony, sztucznie generowane zasięgi, które nie odzwierciedlają zaangażowania odbiorców. Jeśli potencjalny reklamodawca zainteresuje się Twoim profilem, a po głębszej analizie dostrzeże tego typu praktyki, szybko stracisz okazję do zarabiania na Insta. Takie konta nie są lubiane i są potwierdzeniem niekoniecznie dobrych praktyk w social mediach. Instagramerzy, którzy słyną z kupowania fanów nie są także dobrze odbierani przez innych influencerów. Co jakiś czas nie brakuje na Insta akcji, w których pracujący nad swoim profilem Instagramerzy wprost mówią o złych nawykach, kupowaniu fanów i sztucznych zasięgach wśród swoich potencjalnych obserwatorów.

Przeanalizujmy wspólnie pewien profil.

Na grafice od lewej liczba porządkowa, data, Ilość followersów, Dzienny przyrost followersów, Ilość osób obserwowanych, dzienna ilość postów.

W poprzednim miesiącu średnia ilość nowych obserwujących jest na minusie. W następnym miesiącu musi być lepiej !

Faktycznie kolejny miesiąc był owocny liczba nowych obserwujących jest większa o 4000 nowych followersów tongue-out

Spójrzmy na ten profil z innej strony.

 

Jak myślisz są to realni obserwujący czy kupione fake konta ?

View Results

Loading ... Loading ...

Jak wypromować się na Instagramie – te praktyki są kluczem do sukcesu?

 

Zaangażowanie, prowadzenie profilu „z sercem” oraz przemyślane, często zaplanowane wcześniej działania – to dobre praktyki, których nie może zabraknąć, jeśli chcesz wypromować się na Instagramie. Kupowanie sztucznych fanów warto sobie odpuścić już na samym początku. Co w zamian?
Na pewno warto skupić się na dobrym contencie. Oryginalne zdjęcia, ciekawe efekty czy zwyczajnie pomysł na prowadzenie profilu i trzymanie się wcześniej ustalonych zasad. To tylko niektóre z podpowiedzi, które warto zastosować w praktyce. Jeśli prowadzisz profil na Instagramie już nieco dłużej na pewno wiesz, że same zdjęcia, a w zasadzie sam content, to niestety nie wszystko. Liczy się szereg innych działań, które muszą towarzyszyć codziennej pracy przy profilu.
Jeśli masz dobre zdjęcia, zdobywasz followersów i chcesz mieć bardziej popularny profil, nie zapominaj o reklamach na Instagramie. To w zasadzie już nieodłączny element dobrze prowadzonego i popularnego profilu. Niestety, algorytmy serwisu są nieubłagane, tak samo jak te na Facebooku. W efekcie bardzo często pomimo Twoich najszczerszych chęci i włożonej w prowadzenie profilu pracy, zasięg pod nowymi postami nie jest imponujący, a followersów przybywa w wolnym tempie. Chcesz postawić na reklamę? Świetnie! Pamiętaj tylko, aby dobrze dobrać grupę docelową i rozsądnie wydać pieniądze na tego typu promocję.
W prowadzeniu profilu na Insta spore znaczenie ma też regularność. Wrzucanie zdjęć „od czasu do czasu” i brak interakcji z fanami od razu owocują spadkiem zasięgów i mniejszą atrakcyjnością konta. Regularność, zaangażowanie i wiarygodność – tego nie może zabraknąć, bez względu na tematykę Twojego profilu!
Monetyzowanie Instagrama i zdobywanie popularności w serwisie to także kwestia umiejętnego dobierania hasztagów. Musisz wiedzieć, że istnieją zablokowane hasztagi, które automatycznie ucinają zasięgi pod Twoim postem, pomimo Twoich szczerych chęci i modnego contentu. Nie dobieraj przypadkowych hasztagów. Potraktuj to jako pracę i przemyśl każdy tag, starając się dotrzeć do jak największej liczby użytkowników.

Co zamiast kupionych Instagram Followers ?

 

Już wiesz, że zdobywanie sztucznych obserwatorów nie jest dobrym pomysłem na popularyzację profilu. Co możesz wybrać jednak w zamian, korzystając z usług profesjonalnych agencji? Na pewno warto wziąć pod uwagę prowadzenie profili firmowych. To ma sens, zwłaszcza jeśli Twoje konto na Insta jest częścią Twojego biznesu. Myślisz poważnie o zostaniu popularnym influencerem bądz chcesz aby twój firmowy profil osiągał większe zasięgi organiczne sprawdz cennik promowania na instagramie .
Jako agencja reklamowa zajmujemy się zdobywaniem prawdziwych obserwujących. Dobieramy właściwy content, budujemy realne zasięgi i angażujemy społeczność. Sprawiamy, że Twoje konto na Insta ma prawdziwych fanów, którzy każdego dnia śledzą nowości na Twoim profilu i stają się aktywną częścią Twojej społeczności. Pomożemy Ci profesjonalnie zmonetyzować Instagrama, porzucając złe widziane wśród reklamodawców praktyki. Możesz wypróbować atrakcyjne pakiety całkowicie za darmo, od zaraz. Co ty na to?